Hakkımızda

BuAyakkabi.com olarak 2011 yılında bu yana faaliyet göstermekte olan Ahtapot Grup bünyesinde ve sermayesiyle kurulmuş olup; BuAyakkabi.com, Grubun Ahtapot Lojistik Ticaret Limited Şirketi bünyesinde yer almaktadır.
BuAyakkabi.com ekibi, 2020 yılından beri siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyan, çalışma isteğini ve azmini müşterilerinin memnuniyetinden alan kocaman, samimi ve işini sevgiyle yapan bir aileyiz. Dinamik ve yenilikçi kadromuzun en büyük enerji kaynağı müşterilerimize yüksek kalite ve uygun fiyatlarla alışveriş deneyimi sunmaktır.
Her Yaşta ve Her Ayakta sloganıyla çıktığımız bu yolda amacımız herkesin iyi, yüksek kaliteli ayakkabılara en uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamaktır. BuAyakakbi.com olarak tüm enerjimizi doğrudan üreticilerden tedarik ettiğimiz ürünlerimizi sizlere ulaştırmaya harcıyoruz.
BuAyakkabi.com olarak; genç ve dinamik çalışan kadromuz sayesinde enerjimizi ve heyecanımızı her ürün kutusuna katar, gülümser ve gülümsetiriz. Bu sayede her gelen sipariş bizim için heyecanlı bir hizmetin başlangıcı olur.YÜKSEK KALİTE VE UYGUN FİYATLI ÜRÜNLER

Kalite, fiyat performansı sağlayan ürünleri doğrudan tedarikçilerden alıyor, depolarımızda hazır bekletiyor ve siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.


HIZLI VE ÖZENLİ TESLİMAT SÜRECİ

Doğrudan stoktan çalıştığımız için hızlı sevkiyat yapabilmekteyiz.
Hafta içi saat 16:00’ya kadar verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Tüm ürünleri paketleme aşamasında kontrol ediyoruz. Tüm siparişlerinizin tarafınıza ulaştığından emin olana kadar teslimat sürecinin takibini sağlıyoruz.

 

SATIŞTA VE SATIŞ SONRASI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sipariş verdiğiniz üründen 14 gün içinde cayabilir ve 30 gün içerisinde ürününüzü değiştirebilirsiniz. Üstelik ilk iade ve değişiminiz için kargo ücretinizi biz ödüyoruz. Ayrıntılı bilgi için iade ve değişim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

ULAŞILABİLİR VE ÇÖZÜM ODAKLI OLMAK

Bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde tüm sorularınızı, istek ve şikayetlerinizi dinliyoruz, çözüm yaratmak için elimizden geleni yapıyoruz.